| anonim_4396 a întrebat:

Heii am 2 intrebari :
1. Cum sa imi pun poza pe WhatsApp? Am incercat dar mereu imi zice sa incerc mai tarziu sa pun poza
2. Am telefon cu android si vreau sa imi descarc facebook messenger dar imi zice ca acea versiune nu e buna pentru telefonul meu desi am mai avut odata instalata aplicatia si mergea dar acum nu mai merge.ce versiune pentru android stiti si de unde o pot downloada? Dau Fundita pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| blaablaablaaa a răspuns:

Ce telefon ai?