| LolaGreen a întrebat:

Am o problemă. Am un Alcatel Pop C3 și de ceva timp după ce îmi descarc o melodie de pe net prin USB când vreau să o ascult mi se oprește brusc. Ce se întâmplă și ce ar trebui să fac?

1 răspuns:
| Andreea975 a răspuns:

Nu e nimic grav doar ca nu mai ai loc pe telefon, adică melodia /melodiile respective sunt prea mari pentru spatiu telefonului tau.Cel mai indicat lucru sa faci este sa îți cumperi un card. Daca si atunci ti se întâmpla la fel înseamnă ca ai viruși pe el care îți pot citi datele si de aceea se închide. Fundița?