| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon cu sistem de operare Android. Pe el am instalată aplicaţia WhatsApp. Vreau să-mi cumpăr un iPhone. Întrebarea este: Cum fac ca pe viitorul telefon să am WhatsApp, cu numărul de acum şi să-mi păstrez conversaţiile. (Funda)

4 răspunsuri:
| Just4Joker075 a răspuns:

Folosesti aceeasi cartela cu numarul tau si iti merge

| Teo2061229 a răspuns:

Nu ai cum

| DicSiDicS a răspuns:

Pai daca o sa pastrezi cartela și o sa o folosești pe iPhone o sa poti folosi WhatsApp cu numarul acela. Conversatiile vor fi șterse, nu le poti recupera. happy

| Dragomir_Larisa_2000 a răspuns:

Pai atunci cand bagi numarul pe wapp la iph, bagi acelasi numar de pe acel telefon cu android.