| SCG8 a întrebat:

Heii..am un telefon Vodafone Smart Mini si nu stiu de ce nu imi merge sa intru pe internet imi apare "Fara conexiune internet", iar eu am MB.Deci ce trebuie sa fac? Am nevoie de un raspuns urgent! Funda

Răspuns Câştigător
| Darius0007 a răspuns:

Activeaza 'date mobilne' daca nu l ai activat

1 răspuns:
| Jono a răspuns:

In primul rand verifica sa ai setarile de net facute. In al 2 lea rand vezi sa ai acolo la setari la internet la gateway live.vodafone.ro.Daca le ai pe astea nu vad de ce nu ar functiona, poti apela la un specialist