| Girofar_XD_1988 a întrebat:

Heii,peste 3 zile o sa imi iau telefon si nu stiu pe care sa il aleg
Sony Xperia E1 sau Vodafone Smart Mini 4?

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Sony Xperia E1. Eu am un Z1 si sunt foarte multumit ( cei de la Sony au telefoane foarte bune ) n-am incercat niciodata un Vodafone dar daca nu ma insel Vodafone face telefoanele in parteneriat cu Alcatel. Cel mai bine e sa alegi ce-ti place happy

| Girofar_XD_1988 explică (pentru ghostlabbrador77):

Eu in acest moment am Vodafone 575 si nu sunt multumita de el, asa ca sigur voi alege Sonywinking

5 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Alege fara regrete Xperia E1, e mult mai performant, iar calitatea e net superioara fata de cel de la Vodafone.

| vladelvis a răspuns:

Ti-as recomanda Sony xperia e1!

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Multumesc pentru funda happy

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Xperia E1, e mult mai bun, in ori ce caz nu lua NICIODATA telefoane de le vodaphone, cosmote, Orange (ma refer ca brand)