| MadalinaCostea a întrebat:

Heii! As vrea sa imi cumpar un telefon. Nu ma pricep foarte bine in domeniu dar as vrea ceva gen Samsung Galaxy S2. Am observat ca in ultimul timp S2-ul nu mai este asa de cautat asa ca m-am gandit daca stiti altfel de modele in principal cu aceleasi caracteristici. (Pentru un S3 sau Iphone 4S inca nu imi permite bugetul). Funda desigur big grin

1 răspuns:
| anonimpublikmasculin a răspuns:

La mine in scoala vreo 9 are Samsung glasxi s2 si este foarte bun intra si tu pe google si cauta