| MickyFcsb a întrebat:

Heii happy Care este mai bun dintre iphone5 si Samsung galaxy s4?

Răspuns Câştigător
| Silvia01 a răspuns:

Clarrr Samsung galaxy S4 nu iti lua iphone 5 vezi regreta! Eu am iphone 5 si in afara de poze nu prea ai ce face cu el, dar samsungyl face poze mult mai clare si bate mult mai departe.nu da banii pe iphone doar pentru "Camwow" si "Retrica"! am um prieten care are Samsung galaxy s4 activ(adica rezista la apa) ia-ti-l pe asta poti face o multime de lucruri cu el il bagi in apa faci poze sub apa iti numara pasii iti ia pulsul poti sa opresti si sa pornesyi televizorul lumina aer conditionat etc toate aparatele (de la Samsung)iti face poze cu comanda vocal zici smile si a facit poza si multee altele e multt mai performat decat un iphone! Un iphone 6 e la fel de performant ca unsamsung galaxy s2 deci in concluzie da a vrei telefon ia-ti samsungul

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_2233.php

Toate cele bune.

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă ai întrebat la categoria asta... SEXul e cel mai bun! Și e mult mai ieftin ca alea două!

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S4.
Vezi si comparatile aici: http://www.trustedreviews.com/opinions/samsung-galaxy-s4-vs-iphone-5

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iphone cel mai tare

| frostxtq a răspuns:

Ambele sunt foarte bune, insa pentru Galaxy S4 pot sa iti garantez. Iphone este mai mult pentru nume.

| MagicOneT a răspuns:

Daca te uiti la caracteristici, S4 il bate pe iPhone 5, adica e diferenta destul de mare intre ele si raportul calitate-pret este mult mai bun la s4.

PS:Am un s4 de vreo 4-5 luni, n-am treaba cu el, se misca super, ruleaza aplicatii complexe etc.

| Moryami a răspuns:

Logic că iPhone 5 este mai bun. Dacă era să alegi dintre iPhone 5 şi Samsung Galaxy s5 atunci da, Samgsung Galaxy era mai bun.

| alin1317 a răspuns:

S4 este mai bun, dar eu tot iphone 5 prefer.

| abcdefghijklmnopqrstuvwxyz1 a răspuns:

Ambele sunt bune dar eu ti-as recomanda iphone 5

| abcdefghijklmnopqrstuvwxyz1 a răspuns:

Eu zic ca iphone5

| Artistul32 a răspuns:

La iphone cumperi firma