| ThinkAgain a întrebat:

Iphone5 sau Samsung Galaxy S4?
de ce?
dau FUNDA+VOT tuturor!

Răspuns Câştigător
| Biankka a răspuns:

Inca nu am aflat atat de multe despre Samsung Galaxy S4, dar din cate stiu vine cu o camera foto/video si un ecran mai mare.Din cate am auzit dispune de un sistem de operare Android, mai precis JellyBean, dar restul detaliilor nu le stiu amanuntit.
Cat despre Iphone 5, cu totii stim ca este un smartphone bun, MAI BUN, dar nu CEL MAI BUN.
In concluzie, avand in vedere ca nu prea stiu detalii despre Samsung Galaxy S4, nu pot face o comparatie intre cele doua telefoane, dar vazand ce promite "noul concurent" merg cu Samsung.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Narcys21 a răspuns:

IIphone momontan, deoarece in acest moment doar acesta este in Romania. cand va aparea Samsung galaxy s4 il voi alege pe el, deoarece este putin mai dur si nu se sparge la o atingere!

| Iepuretipator a răspuns:

Iphone5-are mult loc de luat jocurii, poti luat photoshop orce e foarte bun