| Niko0o29 a întrebat:

Heii!
De o luna mi-am cumparat un telefon Nokia Lumia 520 si as avea cateva intrebari,
1.Cum poat sa imi copiez muzica de exemplu din PC pe telefon, am incercat cu Windows Explorer dar nu pot, incerc sa trag melodia respectiva dar nu merge.
Funda!

4 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Creezi un folder in telefon cu numele Music de exemplu introduci cablul USB la Pc si intri in My computer acolo gasesti aia cu USB si tragi ce ai in PC in folderul Music sau cum l-ai redenumit tu.

| Niko0o29 explică (pentru DanielVălean):

Pai tocmai ce zicea ca nu merge sa trag laughing
Deci nu merge nici cum ai zis tu. happy

| DanielVălean a răspuns (pentru Niko0o29):

Eh, pacat atunci nu stiu ce ar trebui sa faci.

| Peter920 a răspuns:

Salut,conectezi telefonul la pc si intri in computer si selectezi windows phone si acolo iti va aparea memoria telefonului si a cartelei de memorie(daca o ai) si faci clic pe una din ele si copii muzica in ce folder vrei(atentie pentru a face acest lucru ai nevoie de windows 7, vista si 8).nu trebuie de pus prin iternet explorer cine ti-a spus prostia asta.