| Rodoet a întrebat:

Heii...
M-am gandit sa imi iau un telefon Iphone 5s (1450 lei ). Dar nu sunt inca sigur ce sa fac.
Voi ce telefon care ii face concurenta si aproximativ la pret imi puteti recomanda.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

E foarte ok 5s mai ales la banii astia. Concureaza cu aproape orice telefon(design, eleganta, stabilitatea sistemului, calitatea ecranului, calitatea camerei foto/video)

| Andreea_Denisa_2000_oRP7 a răspuns:

Eu am iphone si acum sincer regret ca n-am ramas la Samsung, insa nu e nici chiar asa de rau dar dupa parerea mea e mai ok Samsung ul. Acum totul ramane la alegerea ta.

| Ilea_Toma_Cristian_1993 a răspuns:

Salut! Ce ti-as recomanda ar fi sa iti alegi telefonul in functie de necesitate. Adica depinde de tine ce fel de utilizator esti. Daca te limitezi la un mail, un Facebook, o pagina web, un whatsapp, iPhone-ul este o idee geniala. Este un telefon simplu, stabil, performant, elegant si calitativ. Pe de alta parte, daca esti o persoana pragmatica, daca preferi sa iti usurezi viata, iti plac lucrurile simple, fara complicatii, daca vrei sa ai deschidere catre o gramada de aplicatii, sa poti face foarte multe lucruri pe un telefon, sa ti-l personalizezi cat poti de mult, atunci o alegere foarte buna ar fi un telefon pe Android, de exemplu, la acel pret, un Samsung Galaxy S5-S6. Din punctul meu de vedere iPhone-ul te limiteaza, e cam complicat si nu iti ofera libertate, desi e foarte stabil. Pe de alta parte, un Samsung e practic, poti face o gramada de lucruri, insa nu e asa stabil, mai da erori, se mai restarteaza etc.

| larisabobițafrumoasa a răspuns:

Un telefon Samsung Galaxy S4/5! Acum depinde daca tie iti place! Dar este mai bun Iphone-ul! Gandeste-te!