| Melaa a întrebat:

Heii, TPU! Am pus o parola pe telefon si am uitat-o, iar acum daca vreau sa pun alta cartele in telefon imi cere acea parola. Ce pot sa fac? Am telefon Samsung.

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu are nicio legătură parola pe care o ai la telefon cu cea de la cartelă.
Tu probabil că ai pus parola pe telefon ci nu pe cartelă.
Nu contează că schimbi sau nu cartela căci parola va rămâne pe telefon.
Pe curând!

| Caracteromule a răspuns:

Dul la decodat si ti-l face in 5 min... te costa cca 10lei...

| extreme01 a răspuns:

Depinde de ce telefon ai poti sal resetezi asa am facut cu telefonul meu

| Mayaa33 a răspuns:

Incearca sa bagi zero de patru ori.