| adyina a întrebat:

Buna! Deci, mi-am cumparat un telefon Samsung GT-S5230, care imi place foarte mult...doar ca e o problema: cu toate ca are camera de 3.2 mp pozele ies fooarte prost. Calitatea chiar lasa de dorit. Ce as putea sa fac? am auzit ceva despre resoftare, dar nu am idee ce implica asta.
Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Nu are stabilizator de imagine, de aia ies pozele foarte prost. Trebuie sa nu misti telefonul in momentul in care faci pozele.

1 răspuns:
| paulmm2 a răspuns:

Intra is setarile telefonului la camera foto si da toate setarile la maxim si rezolutia.