| CiocolataCuOreo a întrebat:

Heii TPU! Am un Allview A4 You si cand vreau sa fac o poza noaptea se vede intuneric si cand fac poze ziua se vede clar. Cum il pot seta sa imi iasa si poza clara noaptea? Deobicei fac poze cu Retrica sau B612.

5 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Ce pretenti vrei de la o camera de 2 megapixeli?

| notefree a răspuns:

Corectez 3.2 megapixeli

| notefree a răspuns:

Nu ai nici o vina dar la camera ai pretenții de iphone de la un telefon de 200 de lei

| CiocolataCuOreo explică:

Si ce e vina mea ca camera e de 3.2 Mp?

| Aritzu2000 a răspuns:

Are camera foarte mica telefonul tau, la fel ca si al meu de asemenea, si am aceeasi problema happy Nu se vad pozele seara.