| mimi973 a întrebat:

Heii TPU, azi veneam de la scoala si ploua torential aveam telefonul in buzunar si mi l-a udat, iar acum imi arata castile conectate desi nu le am, si cand introduc castile nu pare sa fie ceva intrat acolo. care ar putea fi cauza? (karboon k9 spy) si nu pot vorbi la el fara casti... ce pot face?

9 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Te duci in setari la sunet trebuie sa ai ceva gen mod casti (bifat sa fie auzita numai la casti daca astea sunt conectate) sau incerca o repornire a telului.

| mimi973 explică (pentru InVisible99):

Imi arata doar particularizare si resetare la casti

| InVisible99 a răspuns (pentru mimi973):

Cauta prin setari pana ii dai de cap, incearca resetare la casti, nu am telefon ca al tau, dar si eu am mai patit asa cu al meu si de la sunet-setari rezolvam problema.

| mimi973 explică (pentru InVisible99):

Mie imi face intruna castile sunt conectate apoi castile sunt deconectate si tot asa

| qest11 a răspuns:

Scoate-i bateria si lasa-l sa se usuce.

| qest11 a răspuns:

Lasa-l sa stea macar o zi pe calorifer, poate are apa in el. Nu pot sa-ti raspund la mesaje, abia mi-am facut cont.