| LastNight1324235436 a întrebat:

M-au sunat zilele astea cei de la Vodafone in legatura cu prelungirea abonamentului meu, sau ceva de genul. Acum am mesaje nelimitate si vreo 2000 de minute tot la 6 euro. Mi-au zis sa vin pe 14, pentru ca beneficiez si de un telefon gratuit. Stie cineva daca as putea sa renunt la telefonul gratuit si sa optez pentru un telefon Vodafone Smart Mini la care sa mi se faca o reducere? Daca da, cam cat ar trebui sa mai platesc in plus?

1 răspuns:
| Bobyx a răspuns:

Nu cred ca e posibil deoarece acel telefon oferit gratuit e din partea casei si stii acel proverb " calul de dar nu se cauta la dinti" dar nu stiu sincer intreaba si tu doar intrebarea moarte n-are