| blackcat99 a întrebat:

A comandat cineva vreun telefon online de la Vodafone? Vreau sa imi comand un telefon care costa 1 euro la prelungirea abonamentului, dar fiindca am puncte o sa am reducere in mare parte, scria la "Total plata: 0.04 lei", adica nici 10 bani. Anyway, voiam sa va intreb daca au mai aparut alte cheltuilei gen coletarie sau chichite din astea. Pentru ca in magazinele din Braila, telefonul acela la prelungirea contractului era ba 150 de lei intr-un magazin, ba 170 in altul. straight face Cand pe net scrie clar "1 euro". Sunt seriosi oare, daca dau comanda? Ca tare mi-e frica sa nu ma trezesc ca imi cer 150 sau 170 de lei. straight face Funda

Răspuns Câştigător
| Droghh a răspuns:

Transportul nu stiu cat e. 20 de lei sau mai mult depunde prin ce til trimite fan curier sau altele depinde de ce firma.

2 răspunsuri:
| qDaniella a răspuns:

Pai, depinde de ce comanda vrei sa dai. Eu mi-am luat un telefon tot cu puncte, si a fost okay happy

| XkingstoneX a răspuns:

Este transportul care costa intre 10-30 lei.