| IngerasR3b3l a întrebat:

Heiii TPU! Aceasta este o intrebare din partea surosii mele,
eu n`am stiut ce sa-i spun, si ma gandeam ca stiti voi. Deci... happy are de 2 saptamani, cam asa un telefon Vodafone Smart 3. La una dintre casti se aude foarte incet. Am vrut sa vad daca, castile mele sunt bune, dar cand le bag se aude ca si cum... nu stiu cum sa sp, se aude ca si atunci cand nu le-ai bagat bine. Acum intrebarea este: trebuie sa cumpar casti de Vodafone? Adica nu sunt toate la fel? Multumesc :*:*:* Fundaa!
!

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

1.Nu exista casti de Vodafone
2.Telefonul nu este Vodafone smart 3, este Alcatel 975, numele de Vodafone Smart 3 a fost pus de firma Vodafone.
3.Castile nu sunt toate la fel, este imposibil sa fie toate la fel
4. Daca vrei alte casti,cauti casti audio universale,adica care nu apartin unei firme de telefoane gen HTC, Samsung, Nokia, cauti casti universale, sper ca te-am ajutat. Funda?