| raluk27 a întrebat:

Hello! Apelez la ajutorul posesorilor de Nokia Lumia 800 si nu numaihappy Cum pot dezactiva autocorrect-ul (daca se poate dezactiva)? E tare enervant! Multumesc

Răspuns Câştigător
| NopeCheers a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu un Operator de la cine ai tu cartela, abonament si spune-i sa te ajute... am incercat poate primesc funda happy

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Http://discussions.nokia.com/......-p/1277909

Sper sa te ajute, nu detin si nici nu am detinut windows mobile.

| NopeCheers a răspuns:

Incearca la setarile telefonului la tastatura sau ecran si acolo e o comanda si apesi pe ea sa o debifezi... adica sa o dezactivezi.

| raluk27 explică (pentru NopeCheers):

Tocmai, ca la setarile tastaturii, nu pot selecta decat limba, iar la ecran, luminozitatea si culoarea. Nu gasesc pe nicaieri nimic despre dezactivarea autocorrect-ului, si am cautat in toate setarile posibile si imposibile. Poate e vreo smecherie, pe care eu nu o cunosc happy

| Tania0721667157 a răspuns:

Daca nu te duce capu, mi asa de mila de tine vai de mine! oh go on laughing

| raluk27 explică (pentru Tania0721667157):

Ce sa zica si vulpea, care nu stie ce inseamna Windows Phone. Hai, fa pasi pe covoras si vezi- ti de gagiul tau din Grecia. Te-a pupat pana la urma? Ma intreb cine e mai demna de mila: eu sau tu, care cersesti saruturi de la baieti?