| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hello.Mi-am cumparat un Smartphone Samsung Galaxy Note 2. Si nu stiu cum sa fac sa il folosesc ca modem la Pc. sa intru pe internet.Am instalat Samsung Kies.dar degeaba. Cu fostul meu telefon Samsung Galaxy S plus pot intra pe internet pe pc.Conectat la USB. dar cu Note nu pot. Ce trebuie sa fac? Stie cineva?

1 răspuns:
| ronantunderbalde a răspuns:

Pai intri in setari si cotrobai e acolo nu stiu exact. apoi apare conecteaza dispozitivul prin usb la pc.si dai acolo.sau daca vrei pe net Intri in setari, dai wifi si ai niste retele acolo si apesi pe una apoi dai conectarewinking sper ca te-am ajutat. Funda?