| EwoRosTI a întrebat:

Hello! Siteurile alea cu ‘Sms online romanian number’ sunt bune de ceva sau încerc degeaba? A folosit cineva de pe aici unul dintre ele?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cine mai foloseste sms

| dge18 a răspuns:

Da, am găsit site-uri de astea. Merg perfect încât să poți trimite un SMS dacă numai ai credit big grin

| EwoRosTI explică (pentru dge18):

îmi poți da si mie un link te rog? Eu cand am încercat nu au mers

| dge18 a răspuns (pentru EwoRosTI):

Se pare că numai merg ca înainte. Trebuie să îți faci cont dar nu am chef să îmi fac dar acum 5 ani mergeau prostiile astea de site uri laughing

| User252426 a răspuns:

Nu cred că este real