| AlexiaIoana a întrebat:

Hello TPU! Am o problema cu telefonul meu si vreau sa gasesc o rezolvare. Eram pe Facebook si brusc mi s-a blocat ecranul, am iesit de pe facebook si am incercat sa accesez alte functii ale telefonului si toate era blocate, dupa doar cateva secunde telefonul s-a oprit. Acum pot sa-l repornesc cu greu, dar nu pot sa accesez NIMIC. Ma gandesc ca e un virus.
(Telefonul meu e Iphone 5s) Cine ma ajuta? crying

1 răspuns:
| ProfessionalGaming a răspuns:

Nu cred ca ai ce ii face... Du-l la un service certificat. Tocmai de asta nu recomand iPhone nimanui. Ti-a fost blocat. Daca l-ai cumparat la mana a 2-a inseamna ca a fost furat.