| AcidBoy a întrebat:

am o intrebare, acum cateva zile mi-a resetat telefonul, adica am revenit la setarile din fabrica, si acum nu imi mai merge camera, o deschid dar ramane ecranul negru si dupa 2-3 minute imi apare o eroare : Eroare la aparatul foto ( Error MessageHandler.handlerMessage ( -1 ), Telefonul este Samsung Galaxy S Young, Ma poate ajuta cineva? Am incercat sa il repornesc dar aceeasi problema!
sad

1 răspuns:
| presus a răspuns:

Probabil ti-a ramas o aplicatie care nu s-a sters la resetarea telefonului. Incearca sa-l mai resetezi odata la setarile din fabrica, dar sa nu umbli la el in timp ce se reseteaza. Daca nu merge nici asa, du-te la un specialist.