| qwerty1234567 a întrebat:

Hello TPU! Dau FUNDA! Eu am s8 plus, aveam husa din aceea cu s view, dar nu aveam folie. Mi s-a spart in coltul de dreapta sus, dar nu a ajuna pe ecran, insa e ciobit putin. Credeti ca s-ar putea extinde zgarietura? Mai pot sa imi pun folie? Ar trebui sa mai pun folie?

1 răspuns:
| Georgiana_Bianca_2001 a răspuns:

Pai, dacă îl vei mai scapă, te vei așeza peste el și nu îl vei proteja, sigur că s-ar putea extinde. Folia te ajută mult, dacă știi că vei fi atent/ă, pune folie, "mai bine previi, decât să tratezi", și îți poți pune folie.
Ai grija de el?