| Chhrisu a întrebat:

Pentru smartphone-uri cum credeti ca e mai bine husa/saculet sau folie de protectie pentru ecran?

Răspuns Câştigător
| ɔɐıɔ a răspuns:

Prefer bumper si folie de protectie, daca porti doar folie ti se poate zgaria restul telefonului, si daca porti doar husa/saculet cand il vei scoate afara risti sa il scapi...
Deci bumper/husa/saculet cu folie de protectie.

11 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Eu zic ca husa, folia este enervanta pentru un smartfon mai ales ca in timp apar bule de aer in ecran si este neplacut sa vezi asa ceva la un telefon

| LoveIsAllNeed a răspuns:

Husa!happy E cel mai bine. ca daca ul scapi ai husa. si folia protectoare protejeaza decat ecranul.iar saculatul nu e exact pe masura lui, si daca cada se misca si tot se loveste. deci in husa e cel mai bine. Succes! Funda?

| FyTzE a răspuns:

Amandoua! Dar vrei sa te lauzi ca ai smartphon?:-p ce crezu ca ca se protezaza in alt fel decat telefonul obisnuit? daca cear vrei sa nu til strici pentru ca eu stiu ca ti la el lasa-l in cutia in care l-ai cumparat! scuze nu m-am putut aptine!

| Chhrisu explică (pentru FyTzE):

avem aici.copilule daca nu ziceam ca e smartphone ceilalti puneau intrebare pentru ce tel.si apropo tu il ti cumva in cutie pe al tau? si nu te priveste pe tine ce situatie financiara am.

| FyTzE a răspuns (pentru Chhrisu):

Ok da vream sa mai rad bah nu ai simptul umorului! eu tin telu in seif ma la banca!rolling on the floor))

| FyTzE a răspuns (pentru Chhrisu):

Salut mosule!

Răspuns utilizator avertizat
| ɔɐıɔ a răspuns (pentru FyTzE):

Pune mana pe carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Husa e cea mai buna! Protejeaza si de zgarieturi ale carcasei, ale display-ului, de mici socuri mecanice!

| amos5000 a răspuns:

E mai bine cu folie de protectie iti zic eu si eu am iphon 4s si este cu folie si e foarte buna.

| Cristi905 a răspuns:

Husa si folie