| szibis1999 a întrebat:

HelphappyCare este mai bun dintre Samsung galaxy note 2:alb sau titanium grey?

5 răspunsuri:
| danthe20 a răspuns:

Buna Samsung-ul galaxy note 2 e mai bun searece are 4 core si te tine mai mult ca tot si internet si viteza si tot ce mai

funda happy

| szibis1999 explică:

Poate esti prost tu. Uita-te pe youtube si ai sa vezi.

| szibis1999 explică:

Care este problema ta, totusi?

| Oran2000 a răspuns:

Culoarea depinde... telefonul e acelasi chiar daca are culori diferite, eu cred ca daca esti fata sa iti iei alb si daca esti baiat sa iti iei titanium grey...

| szibis1999 explică (pentru Oran2000):

Am vazut pe youtube ca multi zic ca cel alb este facut in Vietnam si titanium grey este facut in Korea.