| catalin94 a întrebat:

Hey a cumparat cineva de pe arena gsm? http://www.arena-gsm.ro/ ...au preturi foarte mici la telefoane, ma gandeasc sa nu fie vreo teapa ceva..adica sa fie chinezarii sau telefoane la mana a 2-a, este o firma serioasa?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu sunt preturi foarte mici, mai sunt si alte site-uri cu preturi asemanatoare si DA, telefoanele sunt originale, firma este foarte serioasa si inregistrata la ANPC - Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor.
Bafta!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU este "ţeapă", e o firmă serioasă ( telefoane originale, sigilate, factură + garanţie ) - vezi detalii la linkul :

http://www.arena-gsm.ro/termeni-si-conditii.html

Şi, aşa cum spunea şi neluL, firmele înregistrate la ANPC sunt firme serioase!

| MHems a răspuns:

Buna! Site-ul GSMarena este un site de incredere. Am comandat de pe el, si am fost multumita, produsele au fost in regulta, nu am avut ocazia sa intalnesc dificultati cu produsele sau cu transportul. Sper ca te-am ajutat!