| Bandi_Eduard_1990 a întrebat:

Hey all big grin Deci am o problema cu Samsung Galaxy S3 Neo :< Cand fac poza blitzul nu reactioneaza...cum activez blitzul? Dau funda;]

1 răspuns:
| RalucaRallu15 a răspuns:

Cand intri in camera, ai in coltul din dreapta butonul pentru a întoarce camera, iar mai jos este cel de setari... iar daca dai pe cel de setari iti apar alte pictograme... iar al doilea (eu asa il am )... este un fulger, iar acolo trebuie sa dai pe el pana apare singur. Sunt 3 variante (unul cu un semn gen "interzis" (un cerc tăiat) altul cu A si unul la care apare doar "fulgerul" (asa ii spun eu) si lasi pe acela unde apare doar fugerul
Sper ca te.am ajutat