| RyderCrown98 a întrebat:

Hey! Am cumparat niste căsti airpods pentru Iphone (neoriginale) si vreau sa stiu daca si cum pot pune ceva parola la acestea sau cum pot face în asa fel încat sa nu se poata conecta oricine la ele. Este posibil?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poți pune parola la căști. Și atât timp cât sunt la tine cine sa se conecteze...

| Anonimboy111 a răspuns:

Parola n ai cum sa pui nici pe cele orginale d apoi pe cele fake laughing, daca nu vrei sa se conecteze nimeni le scoti frumosi si te conectezi tu si gata, dupa le bagi la loc si nu se mai poate conecta nimeni, easy