| ana201010 a întrebat:

Buna! Vreau niste casti, mi-ar fi placut airpods(am iphone) dar am un buget de 400 sa zicem. Ce alte casti bune in acest buget imi recomandati si sa fie si bune?

5 răspunsuri:
| OmBanal33 a răspuns:

Cred ca daca dai un search masiv gasesti niste airpods

Iti recomandam AirPods! Cu 400 de euro esti aproape de a-ti permite AirPods Max. Numai bine

| Amidamaru98 a răspuns:

Tot așa am vrut și eu sa îmi iau Airpods dar m-am gândit ca nu merita, cele Pro cu dop sunt 1100 lei. Dar am ales ceva ok la 230 lei Huaweii FreeBuds 4i, stau conectate super ok la iph 13 și eu sunt mulțumit și de sunet de tot. Poate ți ai cumpărat deja, am scris și eu happy

| HuaweiCorporation a răspuns:

Cumpara un telefon care vine cu casti.

| WhatsAppMessenger a răspuns:

Apelurile de whatsapp sună cel mai bine cu airpod-uri!