| ZeussanX a întrebat:

Hey am o tableta Alwiew Ax4Nano si i-am dat reset si am scos cardul l-am bagat si scrie nu exista aplicatii dar pozele le vad si acolo imi apare ememorie folosit 3virgula 3 go si mai am 4virgula 0 go si nu imi arata aplicatiile ce naiba sa fac acum

Răspuns Câştigător
| Dante_Dante_1905 a răspuns:

Factory reset, este o combinatie de butoane ce iti reseteaza telefonul/tableta ca in fabrica (numai soft-ul) Unele aparate nu pot avea factory reset, gen eboda supreme ips dualcore x200 (Inca mai plang dupa ea) Incearca: Conecteazal la un PC cu wifi (prin cablu de date), tine apasat volum + si - sau volum + si butonul de standby sau volum - si butonul de stanby, sper caci tableta ta sa fie accesibila in modul factory reset, in factory reset touch-ul nu functioneaza ( numai cat iti face reset-ul), navighezi prin meniu cu volume up si volume down, (up = ^ down = sageata jos, standby= ENTER)