| 2Names a întrebat:

Hey!
Am un telefon Nokia Asha 302 si vreau sa imi pun parola.Adica cand intru la fotografiile mele sau la contacte sau la mesaje sa imi ceara parola(desigur, una aleasa de mine).Cum pot sa imi pun acea parola?

Răspuns Câştigător
| Iacob_Iulia_1997 a răspuns:

Codul acela este 12345. dar cum pui parola?
Si eu am cautat dar nu are...

2 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Hei, buna! Vad ca e demult pusa intrebarea, dar am zis ca totusi sa raspund, poate...
Deci, intri la setari--->aparat--->blocare taste---> activare--->introduci codul tau---> ok...si asta e tot happy
Sper ca am explicat bine si ca va fi cuiva de folos.
xoxo

| MalikBitch a răspuns:

Si eu am incercat si nu gasesc codul straight face am si cartela noua in el. straight face
Anunta-ma daca gasesti ceva :d