| StaiCaTrag a întrebat:

Hey am un telefon ZTEr-G250 si are gaura pentru mufa jack, ca si iphoneul, si nu mai face contact cu castile am incercat si cu alte perechi de casti, si trebui sa apas mai tare sa mearga si trebuie sa tin apasat in gaura, iar daca nu tin merge numai una, iar pe ecran nu apare ca sunt castile conectate si se aude si la telefon si la o casca de odata muzica. Am garantie pe el... oare se pune, sau daca costa, cam cat ar costa? Telefonu e nou 100 lei deci... big grin si mi-as lua un mp3 sau cv apropo cine are sa zica.

1 răspuns:
| Mariussssssss a răspuns:

Salut. Cel mai bine il trimiti la garantie, o sa ti-l repare aia pe gratis