| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hey! Are cineva pe aici Samsung i9001 Galaxy S Plus? Ce parere aveti despre el? adica cine-l are. Ii ok? Nu am nevoie de pareri luate de pe net, pentru ca am vazut destule.Mersi,Dau funda.kissbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Are un prieten de al meu si este multimut de el. Face poze clare, are difuzor bun. E bunhappy
Succes!

| SuperGirl122222222222 explică (pentru Diavolcata):

Dar ca aspect, ce parere ai? are 4 inch, e destul de mare ecranul?

7 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Da e destul de mare, e frumos nu pot sa zic ca nu, daca iti place i-al cumpara-l nu vei regretahappy

| SuperGirl122222222222 explică (pentru Diavolcata):

Deja l-am cumparat, astept sa soseasca! Mersi :*

| davidtm a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Mai bine luai un galaxy s2.
totusi,cat platesti pentru el?

| SuperGirl122222222222 explică (pentru davidtm):

1200 ron.

| davidtm a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

OMG,Fac la inima, chemati smurdu!
eu pe 900 lei am cumparat galaxy s2 aproape nou de pe okazii.s1 e primul telefon de la galaxy si nu e asa de bun.s2 este mult mai bun,laughing)ce oameni.la 1200 puteai sa-ti cumperi telefon de telefon.s1 nu are nici blitz. daca nu te grabeai, puteai sa-ti iei s2, si erai mult mai multumita.dar asta e..vezi daca poti sa refuzi coletul, si ia-ti un s2! la bani astia

| Diavolcata a răspuns:

Npc ma bucur ca te-am ajutathappy