| LaLooxD a întrebat:

Heywinking,as vrea un telefon cu android, pentru aplicatii, intre 500-650 lei (poate fi si cu abonament daca stiti ceva).As vrea sa nu aiba bateria slaba si sa aiba un procesor cat de cat bunicel incat sa nu mearga greu happy. Astept sugestii va rog(multumesc anticipat)!

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Bună! Eu ţi-aş recomanda Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Fit, Samsung Galaxy Gio şi Samsung Galaxy Young Duos. Alegerea îţi aparţine, nu am avut pe niciunul dintre ele, dar am avut ocazia să le testez pe toate la firma Samsung şi vreau să te asigur că sunt foarte bune, se mişcă destul de bine şi îşi merită şi banii. Sper că te-am ajutat, pa wave!

| LaLooxD explică (pentru MHems):

Multumescwinking,si eu ma gandeam la aceste telefoane dar asteptam o parere, pe curand wave.

1 răspuns: