| Elena97M a întrebat:

Hey! Care sunt cele mai ieftine site-uri de telefoane dar in acelasi timp si de incredere? Despre cel.ro ce parere aveti? Stiu ca au preturi bune dar am citit niste recenzii proaste.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aia care spun ca un magazin este prost au nimerit telefoane rele si sunt si neganditi. Magazinul doar vinde. Telefonul este facut de producator. Daca-ti iei unSamsung de la Cel, Altex, Flanco, eMag sau oricare altul, telefoanele sunt identice. Atata doar ca pot avea defecte din fabricatie. Cel este un magazin bun. Am cumparat si eu de la ei de vreo 2 ori.

| RzV28 a răspuns:

Eu am cumparat recent un telefon de pe cel.ro si am fost foarte multumit de livrare si de produs. A fost prima comanda de la ei dupa ce am cautat acelasi telefon si pe alte site-uri si ei ofereau pretul cel mai mic si transport gratuit fata de altii care aveau pret mai ridicat si plata transportului de catre mine. Livrarea s-a facut mai rapid de cat ma asteptam, am facut comanda de exemplu azi si a doua zi de dimineata a si ajuns. Mie unul mi-au lasat o impresie buna si o sa mai continui sa urmaresc site-ul lor si pentru alte cumparaturi. Cel mai indicat e sa cauti produsul dorit pe mai multe site-uri sa te convingi singur la diferenta de pret, la transport si alte promotii disponibile pe site-uri.