| buburuza95 a întrebat:

Hey, ce parere aveti despre Samsung Galaxy SIII si iphone 4? (cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, dintre cele 2 clar superior este Samsung Galaxy S3, de ce, pentru ca are ecran mai mare, camera mai buna, viteza de raspuns mai buna, si 1 an distanta intre lansarile lor!
http://bit.ly/1cTTrIG

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Samsung este mai bun deoarece are o mamorie ram mai mare, rapida, camera superioara iphonului, si nu se strica prea repede placa de baza / butonul home ca la iphone.

| DenisIonut01 a răspuns:

S3 e mai bun.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Depinde de gusturi, dar nu se compara S3 cu i4.Sunt generatii diferite, au caracteristici diferite si performante diferite.Clar se merita S3.Doar daca esti fan/a a marului poti alege i4.Altfel nu, fara discutii.

| Crystyan_Butu_1974 a răspuns:

Samsung galaxy sIII este de 10 ori mai bun si rezista mai mult la socuri decat iphone 4

| Dannyy91 a răspuns:

Dpdv al constructiei iphoneul este peste Samsung (plastic care da senzatia de ieftin vs sticla), sistemul de operare parca este o idee mai bine optimizat la iphone, chiar daca in fisa tehnica S3 este superior, camera este mai buna la S3, la fel si autonomia. Acum depinde de tine ce preferi si ce asteptari ai de la aceste telefoane