| anonima2405 a întrebat:

Hey.E posibil ca un Samsung Galaxy S III sa fie la pretul de 99 euro? Cu tot cu accesorii happy o.O

5 răspunsuri:
| Apocalipsa22 a răspuns:

Te asigur ca n-are cum sa fie asa ieftin sigur este contrafacut mai bine nu-l lua o sa te tina 1 saptamana si puff gata la gunoi cu el.

| urspaul40 a răspuns:

Nu prea cred uitate atent la el sa nu fie replica.Sau poate sa fie furat.

| LTAA a răspuns:

Poate Second-Hand, poate replica, poate etc.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nici la mana a doua nu costa atat, sigur e replica

| RB26DETT a răspuns:

Daca scrie 1:1 este replica, daca nu este tot replica, nu ai cum sa cumperi asemenea telefon la asemenea pret cum nici eu nu am putut cumpara la ABONAMENT un telefon mult mai slab la 99 de euro!