| ThePandacorn007 a întrebat:

Hey guys,i have a little problem:
Sunt in Japonia in vacanta,iar tata vrea sa imi cumpere un telefon nou...
Mai intai, vreau sa va cer parerea, Iphone 4 sau Samsung Galaxy S3?
Si in al doilea rand, cu un Iphone 4 din Japonia poti descarca aceleasi lucruri ca in Romania? Se schimba ceva la el in momentul in care ajung in Europa, pe alt continent?
Funda+Vot happy
P.S. Se scuza categoria dar este urgent big grin

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Iphone-urile nu-s la fel indiferent de unde le cumperi? Au acelasi soft, eventual poti intreba de ce limbi dispune la magazinul de unde vrei sa-l cumperi.Eu as zice sa iei S3, sunt mai multe aplicatii pentru el.

3 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Cum e acolo în Japonia? Eşti în Tokyo?

| ThePandacorn007 explică (pentru hummmer):

Yep,in tokyo happy

| ThePandacorn007 explică (pentru hummmer):

Da,sunt in Tokyo.