| eSc a întrebat:

Samsung Galaxy S IV sau iPhone 5?
Justificati.Scz categoria

3 răspunsuri:
| Clodmod a răspuns:

Samsung Galaxy S IV este mult mai performant decat iPhone 5, este mult mai aspectuos, are ecranul mult mai mare (ca sa nu stai sa te holbezi sa vezi ce inseamna aia, sau aia...). Oamenii au impresia ca telefoanele de la Apple sunt cele mai bune, dar, dupa parerea mea, Samsung este liderul. Cand apare, chiar am de gand sa imi cumpar un S IV deoarece este cel mai performant smartphone de pana acum :).
Nu ai observat ca iPhone-urile seamana intre ele? Mie mi se par deja plictisitoare: acelasi design peste tot.
Sper ca te-am ajutat! Daca vrei sa iti cumperi, eu te sfatuiesc sa iti iei un S IV.;)

http://adevarul.ro/......index.html

| CristiN07 a răspuns:

Samsung Galaxy S IV. este mult mai bun dupa parerea mea! si apropo tu nu vezi la ce categorie ai pus intrebarea? laughing

| JokerHoker a răspuns:

Eu am un iphone5 iar un prieten are ssIV. Am facut un test de viteza pe : youtube, facebook (toate retelele de socialisare si altele) si iphone 5 la intrecut, apoi am facut un test intre jocui (mentionez ca erau aceleasi jocuri) si ce crezi? iphone mai rapid claritate mai buna fara sacadari si ultimul test l-am facut intre Siri si Voice control l-am intrebat cine este presedintele Romaniei Siri ne-a dat raspunsul corect :Traian Basescu iar voice control ne-a pus sa cautam pe web dar i pe web ne-a dat altceva nici macar nu a inteles intrebarecare i-am repetat-o de 2x...Dar depine de parerea fiecaruia. Funda?