| HartieCreponata a întrebat:

Hey! In ianuarie mi-am luat un iPhone 5s,telefonul merge bine,totul este in regula,dar ecranul mi se pare mic si m-am hotarat sa imi iau alt telefon. Vreau niste modele de telefoane cu ecaran mai mare, bune, pana in maxim 2000 de roni.Multumesc anticipat! Fundita

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Tot ar fi "multe modele": http://bit.ly/2xQTjI6, 5.8 inchi sau mai mare, ai in stanga criteriul: Poti opta pentru multe modele, Pocophone, Mi mix 2, Mi9 SE, P30 Lite, A70, Mi9, chiar si S8

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

La 410 euro cumperi în aliexpress un one plus 7.

| CM7YRE a răspuns:

Cam ce-ai dori sa "faca" telefonul la banii respectivi, ai anumite criterii? Mai mult poze, procesor, vreo marca anume? Nou-sh, sa fie ecranul de anumiti inchi?

| HartieCreponata explică (pentru CM7YRE):

As vrea sa fie nou, sa aiba un ecran mare, cam cat cel de un s8, sa aiba 64 gb, nu am o marca anume si bateria sa tina bine.Cam astea sunt toate criteriile...

| HartieCreponata explică (pentru CM7YRE):

Multumesc mult!