| Salluty a întrebat:

Hey lume!
Am un Samsung galaxy gio si nu stiu de ce nu-mi merge internetul mobil. Acum cateva luni mi-am schimbat soft-ul dar unele aplicatii nu-mi functionau bine ( dar netul mobil mergea ) asa ca a trebuit sa revin la setarile din fabrica. Acum, cand tin apasat pe butonul de care blocheaza ecranul imi apare o fereastra iar cand apas pe "Mod date de retea" nu se intampla nimic.
Stie cineva ce ar trebui sa fac? Procedez eu gresit sau ceva?

2 răspunsuri:
| jfiutjvgigfdgfd a răspuns:

Tiai f|u|t|u|t telefonul laughing))

| Salluty explică (pentru jfiutjvgigfdgfd):

și-amu ce să mai fac? laughing