| AL152 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3, de un timp cand intru pe interent, de la date mobile, se bruiaza ecranul, apar dungi pe el ca si cum nu ar mai avea baterie, de'a lungul, de sus pana jos si pirede semnalul dupa care se blocheaza. Se inchide singur si porneste iar, singur, pe ecran ramanand scris Samsung.
Ma puteti ajuta sa rezolv aceasta problema? I-am dat resetare la setarile din fabrica, i-am dat Reboot...si tot nimic.
Funda cine imi da un raspuns care ma ajuta!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Am acelaşi telefon ca şi tine însă deocamdată nu am întâmpinat nicio problemă cu el. Dacă mai este încă în garanţie mergi la un magazin specializat Orange, Vodafone sau Cosmote.
Pa-pa.

| Jan_Mastac_1994 a răspuns:

Salut am si eu o intrebare...ce ai facut cu telefonul pana la urma casi eu am aceeasi problema.