| eduardpetrolistul a întrebat:

Hey,mama mea are un Samsung Galaxy Core Prime G360F de 2 ani, are Android 4.4 si ii apare sa faca actualizare, sa ii instalez 5.0, am citit pe net ca s-ar putea sa se miste greu chiar daca ii dau si resetare din fabrica, voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy core prime G361F cu Android 5.1.1 de cand l-am cumparat. Cam tot asa de aproape 2 ani. Acesta printre alte telefoane. Nu are de ce sa se miste greu. Iar noul Android aduce telefonului alte functii mai avansate. Totusi cam tarziu primeste actualizare. Inainte sa faci actualizarea asigura-te ca telefonul are bateria incarcata complet.

3 răspunsuri:
| eduardpetrolistul explică:

Multumesc

| Deliaflorina a răspuns:

Prietena mea are un Samsung j3 si a facut actualizarea versiuni, a durat ceva timp... cam 15 min, si sa aprin s iau adaugat cateva functi noi... la inceput s-a miscat putin mai greu dar pe parcurs isi revenea. SPER CA TE-AM AJUTAT

| FloareDeCrin50 a răspuns:

Eu zic sa-l duci la service