| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Mie imi placea o varianta de Youtube mai veche si nu mi-am facut actualizarile. Acum s-a actualizat singur. Cum sa fac sa nu mai fie asa?

3 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Nu se mai poate! Pentru că, dacă ștergi actualizarea curentă (dacă ștergi aplicația YouTube), vei rămâne cu pachetul instalat de firmware (adică va fi versiunea pe care ai avut-o înainte de-a face update la YouTube. Depinde de actualizare...

Încearcă să dezinstalezi aplicația și verific-o.

Model : https://imgur.com/a/B0DRbPe

| Ionut58282856 a răspuns:

Pai tine apasat pe pictograma ( imaginea) cu Youtube, o duci sus la informatii si dai stergere, se sterg doar actualizarile. Iar in cazul in care sa zicem nu merge intri in setari la aplicatii si o dezinstalezi de acolo. Banuiesc ca Android. Daca ai Android fa asa, daca ai IOS nici nu stiu ce e ala IOS

Răspuns utilizator avertizat