| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Nu inteleg ceva la un produs de pe internet, daca comand telefonul din link cat va trebui sa platesc in total fara taxa de transport?
Am vazut ca scrie acolo 1354 ron cu tva asta inseamna ca voi plati si tva la el?

http://www.cel.ro/......b-black-l/

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Tva -ul e inclus in pret, in cazul de fata.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu vei platii decat cei 1354 ron plus transportul.

| supermamici a răspuns:

Http://bit.ly/galaxy-s2-i9100 il iei de aici si mai ieftin si cu transportul gratuit... si cel mai de incredere magazin. Oricum, o alegere foarte buna :)

| anonim_4396 explică (pentru supermamici):

Nu-mi place pe alb, era acum ceva timp si pe negru dar nu prea se mai gaseste.