| Politaiu a întrebat:

Hey! Salut! Aveti idee daca imi poate updata la service un LG l3 si daca da, cat costa?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Alexandru_1997 a răspuns:

Salut! Nu prea cred ca poti... daca ai putea te-ar costa cel mult 50 de lei.Mai mult nu.

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca il duci la un service ai sanse sa se strice telefonul pentru ca nu suporta android mai mare decat 2.3, daca exista vreun update pentru telefon intri tu in setari la,, despre telefon'' sau,, informatii telefon'' si dai la actualizare software si daca ai un update o sa iti arate daca este vreun update!