| DanielGustiuc a întrebat:

Hey,salut TPU!
Poate cineva sa-mi propuna o aplicatie pentru telefon android pentru a ma invata sa cind la chitara, sa ma orienteze dupa note si toate cele happy
Mersi anticipat happy

Răspuns Câştigător
| AnthonyWhite a răspuns:

Nu te supara pe mine cand iti spun ca nu vei gasi asa ceva pe android. sau daca vei gasi, o sa fie o aplicatie de 2 bani.
cele mai bune de obicei sunt pe iphone pe market. dar in schimb ti-as recomanda prietenul nostru youtube. e mai frumos si mai usor. chiar am vazut cativa romani cu tutoriale pentru incepaturi la chitara dar daca stii engleza ai gasi tutoriale mult mai bune in engleza sunt multi profesori care fac clipuri super tari si inveti usor si repede. Succes