| Chilau_Geanina_1994 a întrebat:

Hey! Stie cineva cum fac sa nu ma vada nimeni ca-s online pe facebook? Stiti cum era messengerul, cand stateam pe invizibil si nu stia nimeni.
P.S nu vreau sa dezactivez chatul, ca tot se vede ca-s online.

Răspuns Câştigător
| GangsterQuinn a răspuns:

Singura solutie este sa dezactivezi chatul...atunci nu se vede ca esti online, doare daca comnetezi la anumite postari sau dai "like" atunci te poate vedea cine doreste ce anume faci si isi da seama ca esti online.

1 răspuns:
| GangsterQuinn a răspuns (pentru GangsterQuinn):

Comentezi*