| dannys a întrebat:

Vreau sa nu se mai vada cand folosesc facebook-ul, am cheatul inchis si daca intru un minut si ies se vede de cat timp nu mai sunt activa.Intrebarea mea este cum sa dezactivez sau ce trebuie sa dezactivez sa nu i-mi mai arate de loc de cand timp sunt inactiva de pe facebook.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Acest lucru iti arata din cauza ca nu te deloghezi de pe telefon. Daca te-ai deloga de pe el, nu ti-ar mai aparea de cat timp esti inactiva.