| TodorVali13 a întrebat:

Cum pot sa-mi dezactivez contul de Facebook dar sa-mi pastrez messengerul?

5 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Nu se poate asa ceva

| cipixD a răspuns:

Intri la setari si confidentialitate>setari>informatii personale> administreaza contul> dezactivare. Selectezi de acolo motivele si perioada, contul tau se poate reactiva oricand doresti, si poti pastra meesngerul. Sper ca ti-am fost de ajutor, funda plz xD

| ziftode a răspuns (pentru cipixD):

El vrea sa nu ii mai functioneze contul de Facebook dar sa ii functioneze messangerul, nu sa le dezactiveze pe amandoua

| TodorVali13 explică (pentru ziftode):

Da, man... Sti cum pot face asta?

| ziftode a răspuns (pentru TodorVali13):

1. habar nu am Facebook, m-am tinut departe de el
2. nu cred ca poti, un messanger nu poate functiona fara cont, pentru ca nu are cum sa te indentifice altfel
3. incercam sa clarific intrebarea, ca era clar ca s-a inteles gresit
si poate cineva iti da totusi un raspuns, folositor
imi pare rau ca nu l-ai primit